ŞOK 10 Şubat 2024 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK market, her hafta düzenli olarak yayınladığı aktüel ürünler kataloğu ile müşterilerine birbirinden avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. 10 Şubat 2024 tarihli katalogda da birbirinden cazip fırsatlar ve indirimli ürünler yer alacak. Şimdi gelin, 10 Şubat 2024 tarihli ŞOK aktüel ürünler kataloğunda nelerin sizi beklediğine birlikte göz atalım.

Gıda kategorisinde; taze meyve ve sebzeler, atıştırmalık ürünler, kahvaltılık malzemeler, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri, konserve ve bakliyat gibi birçok üründe indirimler ve özel fiyatlar sizleri bekliyor olacak. Ayrıca dondurulmuş gıda kategorisinde de dikkat çekici indirimler olacak.

Temizlik ve kişisel bakım kategorisinde; deterjan çeşitleri, sabun ve duş jeli, şampuan, diş bakım ürünleri gibi günlük hayatta sıkça kullanılan ürünlerde de cazip kampanyalar bulunacak. Ayrıca hijyenik ped, bebek bezi gibi kişisel bakım ürünleri de özel fiyatlarla müşterilere sunulacak.

Ev ve yaşam kategorisinde; mutfak gereçleri, ev tekstili, küçük ev aletleri, dekorasyon ürünleri ve hatta sezon indirimli mobilya ürünleri de bu katalogda yer alacak. Müşteriler, evlerini yenileme ve ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılama fırsatını kaçırmak istemeyecekler.

ŞOK market, her hafta olduğu gibi 10 Şubat 2024 tarihinde geçerli olacak katalogda da müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyor. Ayrıca ŞOK'un sunduğu indirimlerden faydalanmak için ŞOK mobil uygulamasını ya da internet sitesini de takip edebilirsiniz. Unutmayın, fırsatları kaçırmamak için 10 Şubat 2024 tarihinde ŞOK marketleri ziyaret etmeyi unutmayın!

Henüz hiç yorum yapılmadı.

wave

Yorum Yap

wave

Çıkmak için ESC tuşuna basın.