6-13 Nisan'da A101, Şok ve Bim Aktüel Mağazalarında Teknoloji Ürünleri!

Vatandaşların en çok tercih ettiği marketlerin başında gelen A101, Şok ve Bim, her hafta müşterilerine farklı kategoriler altında ürünler sunmaya devam ediyor. Bu hafta ise 6-13 Nisan arası teknoloji ürünleri öne çıkıyor. A101, Şok ve Bim’deki bu ürünleri incelediğimizde, oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler dikkat çekiyor.

A101’de Teknolojik Ürünler

A101’in bu haftaki teknolojik ürünleri arasında HP marka dizüstü bilgisayar öne çıkıyor. 15,6 inçlik ekranı, Intel Core i3 işlemcisi ve 1 terabyte harddiskiyle tüketicinin beğenisini kazanıyor. Ürünün fiyatı ise 3.199 TL’den satılıyor. Ayrıca A101’de 2.499 TL’lik ürünler arasında Akıllı TV modeli de yer alıyor. Bip sesli siyah akıllı bileklik ise sadece 49,95 TL’den raflarda yerini alıyor.

Şok’ta Teknolojik Ürünler

Şok market bu hafta Lenovo marka bir dizüstü bilgisayar, TWS kulaklık, kablosuz şarj cihazı ve 4G’li akıllı telefon gibi birçok teknolojik ürünü müşterilerine sunuyor. Lenovo marka dizüstü bilgisayar 3.369 TL, Samsung marka 32 inçlik Full HD Smart TV 1.899 TL, 6.000 mAh pil ömrüne sahip vestel çift simli 4G’li akıllı telefon ise 999 TL’den satılıyor.

Bim’de Teknolojik Ürünler

Bim markette ise 8 Nisan tarihinde satışa sunulacak olan teknolojik ürünler, Shining Clean C4 robot süpürge, Vonphone 4G’li akıllı telefon ve Qutec Bluetooth kulaklık olarak karşımıza çıkıyor. Shining Clean C4 Robot Süpürge 999 TL, Vonphone 4G’li akıllı telefon 799 TL ve Qutec Bluetooth Kulaklık ise sadece 39,90 TL fiyatı ile Bim’de satışa sunulacak.

Sonuç olarak, A101, Şok ve Bim marketlerinde her hafta birbirinden farklı kategorilerde ürünler satışa sunuluyor. Bu hafta teknoloji ürünleri dikkat çekerken, her üç market de uygun fiyatlı ürünler sunmayı tercih etti. Vatandaşlar ürünleri satın almadan önce fiyat araştırması yaparak, ihtiyaçlarına en uygun fiyatlı ürünü satın alabilirler.

Henüz hiç yorum yapılmadı.

wave

Yorum Yap

wave

Çıkmak için ESC tuşuna basın.